Jūs esate čia: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Naujienos Renginiai 2014-2015 m.m. NKMA konferencija „Lyderystė patiriant savo tapatumą. Tikslų ir atsakomybės kūrimas katalikiškose mokyklose“
2015-01-21 830

Sausio 8–10 d., Birštone vyko Nacionalinės katalikiškų mokyklų asociacijos organizuota konferencija „Lyderystė patiriant savo tapatumą. Tikslų ir atsakomybės kūrimas katalikiškose mokyklose“. Konferencijoje dalyvavo ir progimnazijos komanda: progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė ir progimnazijos tarybos pirmininkė Jolanta Chatkevičienė.

Konferencijos lektorius Geraldas M. Cattaro, pedagogikos mokslų daktaras, Katalikų mokyklos lyderystės centro direktorius iš Niujorko. Analizavome katalikiškų mokyklų misiją, ateities iššūkius bei perspektyvas. Dirbdami grupėse aptarėme Lietuvos katalikiškų mokyklų problemas, išskirtinumą ir ateities vizijas, dalijomės patirtimi. Paskutinę konferencijos dieną vyko diskusija - susitikimas su Panevėžio vyskupu Lionginu Virbalu. Konferencijos darbą vainikavo Šv. Mišios, kurias aukojo vyskupas Lionginas Virbalas.

Ši konferencija - tai ne tik galimybė susipažinti su kitų šalių ir Lietuvos katalikiškų mokyklų ypatumais, bet ir puikus bendradarbiavimo pavyzdys, šiltų santykių puoselėjimo su Lietuvos katalikiškų ugdymo įstaigų komandomis.

Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė,
progimnazijos tarybos pirmininkė Jolanta Chatkevičienė