2014-03-18 307

Vasario 6–13 dienomis 1 4 klasių mokiniai klasėse per pertraukas darė mankštą, šoko linijinius šokius. Vasario 13 d. 1–4 klasių mokiniai progimnazijos sporto salėje darė bendrą mankštą, kurią pravedė 4b klasės mokiniai kartu su mokytojomis: Vaida Kieliene, Loreta Palaveniene, Laima Bieliūniene. Visi pajudėjo, sušilo, pakėlė nuotaiką, smagiai bei turiningai praleido pertrauką.

Vasario 11 d. progimnazijoje minėjome „Saugaus interneto“ dieną. TAMO dienyne mokiniai dalyvavo apklausoje: „Ar jautiesi saugus internete?“. 8a klasės mokiniai 4a, 4b klasių mokiniams vedė klasės valandėlę „Ar žinai kaip saugiai elgtis internete?“. 1–6 pamokos, 5–8klasių mokiniams buvo skirtos „Saugiam internetui“. 4 PAMOKA buvo NETradicinė (pamokos metu vyko tiesioginė transliacija iš Nacionalinio Saugesnio interneto dienos renginio parodų ir kongresų centro LITEXPO „Kurkime geresnį internetą kartu!“). 8a klasės mokinių komanda kartu su informacinių technologijų mokytoja Birute Savickiene dalyvavo „Minties“ gimnazijoje konkurse „Noriu būti saugus“.

1–8 klasių mokiniai ir klasių vadovės dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamame nuotraukų konkurse „Kaip mes stipriname imunitetą žiemą...“. Visuomenės sveikatos biurui buvo nusiųstos 6 nuotraukos.

5–7 klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Rūkyti (ne)galima!“, kurį organizavo Pilietiškumą skatinanti asociacija „Novi Homines“, šiai organizacijai buvo išsiųsti šių mokinių piešiniai: Ievos Barauskaitės 7b klasė, Gabijos Kudmantavičiūtės 7b klasė, Gabrielės Žygelytės 6a klasė, Martynos Barzdaitės 6a klasė, Gretos Jurkūnaitės 6a klasė, Ugnės Pačekajūtės 6a klasė, Gretos Sliesoriūnaitės 6a klasė, Arono Kairio 6a klasė, Grėtos Mikėnaitės 6a klasė. 8 klasių mokiniai rašė rašinius, tema: „Aš nerūkau...“.

2014 m. vasario 26 d. progimnazijos valgykloje, per ilgąsias pertraukas vyko „Daržovių ir vaisių balius“, mokiniams 6a klasės mokinės dalino obuolius ir tarkuotas morkas. Ir maži, ir dideli suskubo paragauti ir pasivaišinti sveikais užkandžiais.

2014 m. vasario 26 d. penktų ir šeštų klasių mokiniai 14 val. vyko į miesto parką. Kartu išvykoje dalyvavo biologijos mokytoja Janina Morkevičienė ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė. Nuvykę į parką visi nusifotografavome bendroje nuotraukoje. Tada susiskirstę į keturias komandas: sveikuolių, drąsuolių, stipruolių ir vikruolių, sprendėme kryžiažodį, apie sveikatos stiprinimą. Šią proto mankštelę laimėjo Vikruolių komanda. Vėliau atlikome kelias sportines estafetes. Savo išvyką užbaigėme išgerdami šiltos sveikuolių arbatos (su citrina ir imbieru), bei užkąsdami sveikuoliškais sumuštiniais (produktais pasirūpino biologijos mokytoja Janina Morkevičienė, sumuštinius sutepė 6a klasės mokinės ir socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė). Smagiai praleidę laiką, linksmai pabendravę, pabuvę gamtoje ir tikrai nesušalę grįžome į namus.

Biologijos mokytoja metodininkė Janina Morkevičienė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė