2014-12-10 1172

Gruodžio 2 d. progimnazijoje vyko tradicinė Olimpiadų diena. Mokiniai galėjo įsivertinti rašybos įgūdžius rašydami gimtosios kalbos diktantą ir pasitikrinti žinias bei gebėjimus dviejų pasirinktų dalykų olimpiadose.

Visi 8a ir 8b kl. mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje – šventėje „Natūralių medžiagų pritaikymas buityje ir muzikai kurti“. Muzikos ir technologijų pamokose susipažinę su lietuvių liaudies ir kitų tautų muzikos instrumentais, sužinojo, kokie yra pagrindiniai ir populiarūs instrumentai visame pasaulyje, kaip ir iš kokios medžiagos juos gamina, kas, kaip ir kur jais grodavo. Mokiniai buvo gavę užduotį pasigaminti patinkantį instrumentą, papasakoti apie jį, pademonstruoti, kaip juo išgaunamas garsas. Vėliau dirbdami grupėse mokiniai sukūrė ir pagrojo muzikines kompozicijas.

8-tų klasių berniukai daugiausia gamino pliauškės. Gvidas P. (8b) pagamino Triccaballaccaperkusinį instrumentą, naudojamą Neapolyje. Ugnius N. (8b) padarė smuiką su „gitaros stygomis“. Įspūdingiausią instrumentą pagamino Nojus K. (8b) – medinę armonikėlę. Mergaitės gamino įvairius būgnelius, barškučius, varpelius bei molinius švilpukus.

Užsiėmimo pabaigoje į sceną užlipo visi mokiniai, jie subūrė didelį mušamųjų instrumentų orkestrą ir, pritardami savais instrumentais, sudainavo pamokoje išmoktą dainą „Čia lyja dainų lietus“.

Technologijų olimpiadoje dalyvavę mokiniai kūrė netradicinius Advento vainikus ir medinukus „Besmegeniai“. Mokinių kūriniai papuošė mokyklos erdves.

 

Ugdant mokinių bendrąsias kompetencijas, svarbu skatinti mokinius gerbti savo krašto vertybes, pažinti pasaulį, ieškoti atsakymų, kurti, mokytis dirbti bendradarbiaujant, stengtis pastebėti įdomių dalykų savo aplinkoje.

 

Olimpiadų dienos rezultatai

1-4 klasės

Lietuvių kalba

I vietos

Eduardas Karpec, 1b klasė

Arminas Lunius, 1a klasė

Aronas Abromavičius, 2a klasė

Kamilė Gvergždytė , 3b klasė

Domas Gintautas, 4a klasė

II vietos

Gustas Muraška, 1b klasė

Ugnė Stapulionytė, 2a klasė

Kornelija Dimbelytė, 3b klasė

Jurga Tunkevičiūtė, 3b klasė

Dominyka Naginionytė, 4a klasė

III vietos

Edas Braždžiūnas, 1b klasė

Fausta Gurklytė, 1b klasė

Žukauskaitė Vanesa, 1a klasė

Augustė Žiukaitė, 2a klasė

Danas Stasiūnas, 3a klasė

Mantė Ežerskytė, 4a klasė

Matematika

I vietos

Eduardas Karpec, 1b klasė

Arminas Lunius, 1a klasė

Vakarė Kievinaitė, 1b klasė

Marijus Budreika, 2 b klasė

Jorūnė Dešrytė, 3a klasė

Miglė Kindurytė, 4a klasė

Dominyka Naginionytė, 4a klasė

Rokas Jukna, 4b klasė

II vietos

Gustas Muraška, 1b klasė

Linas Spundzevičius, 2b klasė

Danas Stasiūnas, 3a klasė

Karolis Laskovas, 4b klasė

  III vietos

Lėja Melnikavičiūtė, 1b klasė

Vakaris Valickas, 1a klasė

Armantė Kyliokaitė, 2b klasė

Bernardas Balčėtis, 3a klasė

Kornelija Dimbelytė, 3b klasė

Domas Gintautas, 4a klasė

5-8 klasės

Raštingiausias mokinys 2014

Sanda Donatas, 5a klasė

Bundzinskaitė Laurita, 5 b klasė

Titas Kriaupas, 6b klasė

Mikėnaitė Grėta,7a klasė

Bumblytė Lauryna, 8a klasė

Matematika

5 kl.

I vieta – Sanda Donatas, 5a klasė

II vieta – Banytė Kamilė, 5a klasė

III vieta – Ašaka Lukas, 5b klasė

6kl.

I vieta – Kriaupas Titas, 6b klasė

II vieta – Macionytė Gabija, 6b klasė

III vieta – Zabitis Rokas, 6b klasė

7 kl.

I vieta – Sliesoriūnaitė Greta, 7a klasė

II vieta – Mikalauskas Augustas, 7a klasė

III vieta – Mikėnaitė Greta, 7a klasė

8 kl.

I vieta – Bačinskas Justinas, 8a klasė

II vieta – Ivanauskaitė Karolina, 8b klasė

Gamta ir žmogus

5 kl.

I vieta – Spundzevičius Gytis, 5a klasė

II vieta – Šimiliūnas Nojus, 5a klasė

III vieta – Kirkilas Pijus, 5a klasė

6 kl.

I vieta – Macionytė Gabija, 6b klasė

IIvieta – Skaržauskaitė Ugnė, 6b klasė

III vieta – Simanavičiūtė Austė, 6b klasė

Biologija

I vieta - Jurkūnaitė Greta, 7a klasė

II vieta - Samuitytė Goda Marija, 7a klasė

III vieta - Milinytė Viktorija, 7b klasė

III vieta - Oksaitė Airida, 8a klasė

Anglų kalba

5 kl.

I vieta - Banytė Kamilė, 5a klasė

II vieta - Daunoravičiūtė Austina, 5a klasė

III vieta - Vyšniauskis Rokas, 5a klasė

6a kl.

I vieta - Vyčas Dominykas, 6a klasė

II vieta - Vilkas Ugnius, 6b klasė

III vieta - Puskunigytė Meda, 6b klasė

III vieta - Skaržauskaitė Ugnė, 6b klasė

7 kl.

I vieta - Lapienė Erikas, 7b klasė

II vieta - Vaznonis Martynas, 7b klasė

III vieta - Bakaitė Aleksandra, 7b klasė

8 kl.

I vieta –Mečinskaitė Samanta, 8b klasė

II vieta –Voluntaitė Gabrielė, 8b klasė

III vieta –Stasiūnas Ignas, 8b klasė

Vokiečių kalba

I vieta – Mikulskis Dovydas, 6b klasė

Istorija

5 kl.

I vieta - Staškevičiūtė Darija, 5a klasė

II vieta - Narkutė Miglė, 5a klasė

III vieta - Grinevičius AstijuS, 5a klasė

6 kl.

I vieta - Lelys Vytautas, 6a klasė

II vieta - Pūkas Astijus, 6a klasė

III vieta - Bieliūnaitė Jonė, 6b klasė

8 kl.

I vieta - Kuzminas Danas, 8a klasė

II vieta - Karpec Andrius, 8a klasė

III vieta - Pupšys Rūtenis, 8a klasė

Geografija

7 kl.

I vieta - Kairys Aronas, 7a klasė

II vieta - Makrickaitė Samanta,7a klasė

III vieta - Dagilytė Agnė, 7a klasė

8 kl.

I vieta - Damošiūtė Akvilė, 8a klasė

II vieta - Puidokas Arijus, 8a klasė

III vieta - Kudmantavičiūtė Gabija, 8b klasė

Informacinės technologijos

5 kl.

I vieta – Bagdonaitė Austėja, 5a klasė

II vieta – Romanenkaitė Eva, 5a klasė

III vieta - Velžys Nedas, 5a klasė

6kl.

I vieta – Snitičius Saimonas, 6a klasė

II vieta – Gaurytė Kamilė, 6a klasė

II vieta – Kizerskytė Gabrielė, 6a klasė

III vieta – Vyčas Dominykas, 6a klasė

7kl.

I vieta – Prokopavičius Lukas, 7a klasė

Kūno kultūra

5 kl. mergaitės

I vieta - Gudelytė Barbora, 5b klasė

I vieta – Malyševa Miglė, 5b klasė

II vieta – Staškevičiūtė Darija, 5a klasė

II vieta – Zablockytė Enrika, 5b klasė

5 kl. berniukai

I vieta – Aviža Elijas, 5b klasė

II vieta – Vaičeliūnas Gvidas, 5a klasė

III vieta – Sanda Donatas, 5a klasė

6 kl. mergaitės

I vieta – Vaitkevičiūtė Karina, 6b klasė

II vieta – Dulkytė Monika, 6b klasė

II vieta – Gaurytė Kamilė, 6a klasė

II vieta – Gudavičiūtė Paulina, 6b klasė

6 kl. berniukai

I vieta – Abromavičius Eimantas, 6a klasė

II vieta – Skestenis Šarūnas, 6b klasė

III vieta – Pūkas Astijus, 6a klasė

7 kl. mergaitės

I vieta – Bialkauskaitė Miglė, 7a klasė

II vieta – Žygelytė Gabrielė, 7a klasė

III vieta – Pačekajūtė Ugnė, 7a klasė

7 kl. berniukai

I vieta – Vaznionis Martynas, 7b klasė

II vieta – Mikalauskas Augustas, 7a klasė

III vieta – Velička Simas, 7a klasė

R.Gimbutienė

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės