Šeštokas Titas Kriaupas dalyvavo LRT laidoje „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“

Jūs esate čia: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Naujienos Renginiai 2014-2015 m.m. Šeštokas Titas Kriaupas dalyvavo LRT laidoje „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“
2014-09-22 1076

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – žinių viktorina mokiniams. Projekto globėja – Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai viena mėgstamiausių laidų, kurią stebi ne tik vaikai, bet ir savo žinias norintys pasitikrinti suaugusieji. Laidos vairas šiais mokslo metais patikėtas charizmatiškiems vedėjams žurnalistei Gražinai Sviderskytei ir aktoriui Dominykui Vaitiekūnui.

Laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvauja patys talentingiausi ir išradingiausi Lietuvos vaikai. Vienas iš tokių yra 6 b klasės mokinys Titas Kriaupa: sumanus, žingeidus, šaunus, darbštus ir protingas. Tito kelias į „Lietuvos Tūkstantmečio vaikus“ buvo nelengvas: pildė anketą, pasakojo apie save, savo pasiektus laimėjimus, laikė testą, telefonu atsakinėjo į laidos vedėjų klausimus,... Pagaliau Titas po sunkių atrankos etapų sugebėjo įrodyti, kad yra sumanus ir buvo pakviestas dalyvauti laidoje.

Į laidą Titą lydėjo klasės auklėtoja Skaidrė Zavadskienė, pirmoji mokytoja Danguolė Kviliūnienė, klasės draugai. Išlydėti Tito į laidą atėjo progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė. Direktorė džiaugėsi Tito pasiekimais, noru tobulėti, klaidžioti mokslo labirintais, linkėjo begalę kartų sėkmės ir didžiavosi, kad Titas savo žingeidumu garsina progimnazijos vardą.

Palaikymo komanda nusivežė progimnazijos vėliavą ir plakatų su užrašais, skanduote, jaudinosi dėl visų Tito atsakymų ir kartu mintyse atsakinėjo į klausimus (tik mygtukų nuspausti negalėjo), tikrino savo žinias. Klasės draugai skandavo:

Titai!

Protas, ryžtas ir kova –
Telydi Tave!
Sieki aukštumų,
Tai yra labai smagu!
Šiandien kovok!
Lengvai nepasiduok!
Mes su Tavim!
Ar Tau seksis ar ne –
Mes būsime šalia!

Titui sekėsi puikiai, sumaniai atsakinėjo į klausimus, pateko į pusfinalį, šiek tiek taškų pritrūko patekti į finalą. Bet juk ne tai svarbiausia...

Visa diena buvo kupina įspūdžių: kelionė, palaikymo šūkių repetavimas autobuse, įtampa filmavimo studijoje, susipažinimas su laidos vedėjais, prodiuseriu... Smagu buvo pamatyti televiziją iš arti, nes atrodė visai kitaip nei įsivaizdavo. Sužinojo, kad ne viskas taip lengvai vyksta kaip matome per televiziją. Ne vienas 6 b klasės mokinys prisipažino, kad išbandė savo jėgas treniruotėse , netgi pildė anketą ir tikisi sulaukti pakvietimo. Ši laida įrodė, kad tai yra labai geras iššūkis, savęs išbandymas.

Linkime Titui siekti savo tikslų, išbandyti savo jėgas kitais metais laidoje „Lietuvos tūkstantmečio septintokai“, nes tai galimybė, kuri suteikia daug naujų žinių ir naujų siekių gyvenime.

Naujas LRT televizijos laidos „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ sezonas atnešė smagų ir išmanų netikėtumą visiems žingeidiems mokiniams – galite būdami namuose atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus, išbandyti ir palyginti save su kitais žaidėjais, netgi nugalėti protinguosius laidos dalyvius. Kviečiame visus progimnazijos mokinius žiūrėti atsinaujinusią laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sekmadieniais, 18.30 val., per LRT – žiūrėkite, treniruokitės, pildykite anketas ir laukite pakvietimo ... Tai žaidimas, kurį reikia žaisti, kad išbandytumėte save. Tad būkit drąsūs ir optimistiški!

Tito klasės auklėtoja Skaidrė Zavadskienė,
pirmoji mokytoja Danguolė Kviliūnienė