Žygis dviračiais į Berčiūnų mišką „Sveikame kūne – sveika siela“

Jūs esate čia: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Naujienos Renginiai 2014-2015 m.m. Žygis dviračiais į Berčiūnų mišką „Sveikame kūne – sveika siela“
2014-09-15 998

Rugsėjo 11 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Laima Norvaišaite išsiruošė į žygį dviračiais. Dviratis – tai ne tik ekologiška transporto priemonė, padedanti saugoti gamtą, bet ir fizinis lavinimasis, nauda organizmui, malonumas. Kartu vykti pasikvietėme jaunųjų miško bičiulių vadovą Alminą Raišelį. Pasipuošę ryškiaspalvėmis šviesą atspindinčiomis liemenėmis, dviratininkų takais skriejome į Berčiūnų mišką. Teko ne kartą sustoti ir atsipūsti, tačiau kelionės tikslas buvo pasiektas. Sustoję poilsiavietėje visi kartu grožėjomės gamta. Vieni su mokytoju patraukė rinkti šakų laužui, kiti užkasė laužavietėje rastą plastiką, paruošė stalą.

Mokytojas Alminas pamokė kaip teisingai ir saugiai užkurti laužą, kaip atpažinti, kiek metų turi medis. Mokiniai pasiskirstė į tris komandas. Vyko komandų prisistatymas. Surengėme ir gamtos viktoriną. Reikėjo įminti mįsles apie gyvūnus, iš pasakojimo atspėti, apie kokį paukštį kalbama, išspręsti kryžiažodį. Kiekviena komanda iš eilės dainavo dainų ištraukas, kuriose minimi paukščiai. Pralaimėjusių nebuvo. Visi gavo prizų.

Susibūrę prie laužo kepėme dešreles, žaidėme judriuosius žaidimus. Nepastebimai prabėgo laikas. Susitvarkę visi sėdome ant dviračių ir mynėme namo, tik jau kitu keliu. Mokyklos kieme žygis baigėsi, o noras keliauti ir pažinti liko.

Mokytoja metodininkė Laima Norvaišaitė