2014-09-15 1105

Jau iš ryto kabineto duris papuošė pradinukų piešti direktorės portretai. Aktų salėje vyko smagi ir linksma šventinė popietė.

Mokytojos Dalia S., Gražina T., Gražina B., Ramunė, Vaida įtaigiai deklamavo „Odę penkiasdešimtmetėms moterims”. Retro stiliaus drabužiais pasipuošusių mokytojų grupė šoko įspūdingą tango. Muzikos mokytojos Loretos vadovaujamos mokytojos dovanojo direktorei skambias, visą salę išjudinusias dainas. Direktorę sveikino progimnazijos kolektyvo atstovai, Mokinių tarybos atstovai, buvęs mūsų mokyklos direktorius Jonas Knizikevičius, progimnazijos T klasės bendraklasiai, mokinių tėvelių atstovai, seni pažįstami, miesto švietimo įstaigų vadovai, taip pat savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjas Dainius Šipelis. 8 b klasės mokinys Ugnius Naujokas dovanojo direktorei savo kūrybos eilėraštį. Daug šypsenų ir juoko sukėlė filmukas „Mokiniai apie direktorę”. Čia įvairių klasių mokiniai pasakojo, ką veikia direktorė, kur yra jos kabinetas, ar ji moka užsienio kalbų, kas direktorei galima ir kas negalima ir t.t. Direktorė su šypsena įveikė ir linksmąją ekpertizę „Dešimtmečių kompetencijų atgarsiai”. Jai buvo įteiktas tai patvirtinantis „dokumentas”, kurio visi žodžiai prasidėjo raide V. Popietę vainikavo šventinis „Ilgiausių metų”.