2014-09-10 1122

Rugsėjo 5–7 d. Panevėžys šventė 511-ąjį gimtadienį. Šiemet su ypatingu šūkiu „Panevėžys – geros nuotaikos miestas“. Mūsų progimnazijos moksleiviai geranoriškai įsijungė į įvairius organizuojamus organizatorių renginius.

Penktadienį mokyklos jaunučių choras „Angelaičiai“, vadovaujami muzikos mokytojos Loretos Palavenienės, Senvagėje dalyvavo „Uogienės aukcione smaližiams“. Drauge su jungtiniu miesto mokyklų chorais dovanojo bendruomenei tris daineles „Saldumynai“, „Vėžys“ ir „Ankstų rytą“.

Šeštadienį 7–8 kl. mokiniai, 21 komandos narys, drauge su kūno kultūros mokytoju Valmantu Jociumi pirmą kartą dalyvavo netradicinėse varžybose Nevėžio upe „Drakonų – laivų lenktynės“.

Vėliau 4a, 4b ir 6a, 6b klasių mokiniai drauge su technologijų mokyt. Alminu Raišeliu, pradinių klasių mokytojomis Irena Mikalajūniene, Laima Norvaišaite, anglų kalbos mokytoja Birute Jurėniene, bei istorijos mokytoja Skaidre Zavadskiene, dalyvavo karnavalinėje eisenoje Klaipėdos, Vilniaus, J. Basanavičiaus, Elektros g. Mūsų mokinių koloną ruošė ir puošė dailės mokytojos Dianos Masiulienės pagamintos geros nuotaikos Šypsenėlės.

Sekmadienį prie Bendruomenių rūmų vyko pramogų parkas „Vaikystės pasaulis“. Čia taip pat buvo pakviesti koncertuoti mūsų mokyklos kolektyvai: Jaunučių choras „Angelaičiai“ ir Linijinių šokių grupė „Wau“, vadovaujami muz. mokytojos Loretos Palavenienės. Mergaitės sušoko net 4 nuotaikingus šokius.

Visi koncertuojantys vaikai šventėje buvo vaišinami Aurum ledais ir šokoladiniais vafliais.

Nuoširdžiai dėkojame moksleivių tėveliams už pagalbą, atvežant ir parsivežant vaikus, už puikią vaikų sceninę išvaizdą ir geranorišką mūsų palaikymą koncertų metu.

Muzikos mokytoja Loreta Palavenienė