2014-08-19 1403

Nepastebėjome, kaip greitai prabėgo šie mokslo metai. Džiaugiamės, jog laikas prabėgo netuščiai ir mūsų progimnazija gali pasigirti daugybe puikių pasiekimų ir nepamirštamų renginių. Mokyklos Taryba, norėdama įvertinti kiekvieną šiais metais nuoširdžiai dirbusį mokytoją, nusprendė surengti nominacijų popietę. Balsavimo metu kiekvienas mokytojas galėjo išsakyti savo nuomonę ir atiduoti balsą už pergalės verčiausią nominantą bei siūlyti savo kandidatus. Nominacijos buvo ne tik šmaikščios, mokytojai išskyrė ir tuos kolegas, kuriuos vertina už gražų bendravimą, toleranciją, bei šypsenas.

Birželio 19 dieną mokytojai rinkosi progimnazijos vidiniame kiemelyje, kuriame vyko šventinis renginys. Šventę vainikavo originalios dovanos. Čia buvo apdovanoti visi nugalėtojai: jiems įteiktos medinės gėlės, kurias kartu su technologijų mokytoju Alminu Raišeliu sukūrė ir pagamino aštuntokai. Nominacijas įteikė bei visus susirinkusius su artėjančia vasara pasveikino mokyklos Tarybos pirmininkė Jolanta Chatkevičienė. Progimnazijos direktorė padėkojo mokytojams už nuoširdų darbą linkėdama ir toliau nestokoti širdies šilumos ir entuziazmo.

Sveikiname visus nugalėtojus! O nieko nelaimėjusiems linkime nenuliūsti, gal kitąmet jūsų rankose pražys gėlės.

Mokytoja Vaida Kielienė