2014-06-11 1338

Didysis tvarkytojas laikas birželio 6 d. pakvietė penkiasdešimt Alfonso Lipniūno progimnazijos aštuntokų į atsisveikinimo su mokykla šventę, į kurią susirinko mokytojai, mokyklos administracija, tėveliai ir mokiniai.

Šventės organizatoriai septintokai, parodę inscenizaciją „Metų laikai“, sugrąžino aštuntokams gražų vaikystės prisiminimų laiką, menantį smėlio dėžę, dviratį, lėles, sniego gniūžtes, senį besmegenį su morkos nosimi, pačiūžas, slides, už ausų gnybiantį, bet mielą šaltuką ir romantiškus spalvingojo rudenėlio vakarus su riedučiais ar kamuoliu. Personažais tapę metų laikai dar kartą įrodinėjo aštuntokams, kurie yra geriausi. Deja, jie buvo palydėti džiuginti kitų mažų vaikų, aštuntokams atsisveikinimo su vaikyste šokį šoko 1 b klasės mokinė Urtė Čeponytė, o Moksleivių namų šiuolaikinių šokių grupė „Seliavi“ sveikino žengiančius į naują gyvenimo kelią. Atsisveikindami aštuntokai paskutinį kartą sudainavo mokyklos dainą.

Atsisveikinimo žodžius aštuntokams tarė mokyklos direktorė, sesuo Dovirė, pirmoji mokytoja bei pačių mokinių tėveliai.

Mokykla dėkoja aštuntokams ir jų tėvms už gražią atsisveikinimo su mokykla dovaną – tris spalvingus sėdmaišius, kurie ne tik papuoš mokyklos interjerą, bet ir taps puikiu poilsio kampeliu mokiniams

Mokyklos bendruomenė linki aštuntokams gero skrydžio!

Šventės organizatoriai