2014-06-10 1153

Birželio 5 d. 6 b klasės mokiniai su savo klasės vadove Dainora Raudiene, technologijų mokytoju Alminu Raišeliu ir socialine pedagoge Vaida Imbrasiene iškeliavo su dviračiais į išvyką po Panevėžio rajoną. Iš ryto susirinkome prie mokyklos, išklausėme instruktažo ir išvykome. Mus išlydėjo progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė.

Vynupės kaime užsukome prie stebuklingo ąžuolo. Mokytojas Alminas papasakojo legendą apie šį ąžuolą. Reikėjo sugalvoti norą ir peršokti tarp dviejų ąžuolo kamienų, jei nori, kad noras išsipildytų. Paskui nuvažiavome į mūsų mokyklos Svajonių parką. Ten nesėdėjome be darbo. Kelios mergaites dengė bendrą stalą, berniukai paruošė laužavietę, mokytojas Alminas nukirto kelis nudžiuvusius medžius malkoms, pjovėme bei kapojome šakas. Labai smagiai kepėme ant laužo dešreles, kurias valgėme iš EKO lėkštučių (Pekino kopūsto lapų). Už dešreles dėkojame socialinei pedagogei Vaidai Imbrasienei. Tada atėjo žaidimų metas: lenktyniavome šokinėdami maišuose, užrištomis akimis turėjome atpažinti po tris daiktus, dalyvavome viktorinoje apie gamtą, salotų valgymo varžybose ir t.t. Gavome šaunius prizus.

Laikas pralėkė labai greitai.Susirinkome šiukšles, sutvarkėme stovyklavietę, užgesinome laužą ir išvykome. Dar nuvažiavome prie senosios Berčiūnų bažnyčios griuvėsių., apžiūrėjome ir naują Berčiūnų bažnyčią, Kryžiaus kelio stogastulpius. Kai grįžome prie mokyklos, mokytojas Alminas už gerą elgesį bei darbą kiekvienam mokiniui padovanojo po atšvaitą.

Išvyka buvo labai linksma ir įdomi. Visi buvo draugiški ir geranoriški. Puikiai pabaigėme šiuos mokslo metus!

6b kl. mokinė Viktorija Milinytė