Tvarkaraščiai
Pamokų laikas
1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Paskelbta: 2021-10-10
Peržiūros: 140
Kategorija: Renginiai

Kaip smagu, kai mus aplanko buvę mokyklos mokiniai ir patirtimi dalijasi su savo bendraamžiais, bei jaunesniais mokiniais.

Spalio 8 dieną, net tris susitikimus pravedė mūsų smalsiems vaikams, prieš du metus mūsų progimnaziją pabaigęs Mikas Makušinas, kuriam tik šešiolika, džiaugiasi galėdamas tęsti mokslus kitoje miesto gimnazijoje. Greta mokslų dar sėkmingai darbuojasi naktiniame klube Respublikos gatvėje „ŠOTAS“. Ten jis yra didžėjus, slapyvardžiu „The Spimk“. Pirmo karantino metu, Mikas susižavėjo kompiuterine muzikos kūrimo programa, įsigijo DJ pulto įrangą ir pats pradėjo nagrinėti, domėtis ir į ją gilintis. Pirmieji įrašai, kaip dabar pamena, buvo nekokybiški, tad visus juos ištrynė iš Youtube kanalo. Šiandien jaunasis talentas muziką kuria pagal savo vidinį pajautimą – jis prodiusuoja remix’us, kurie sulaukia didelio dėmesio. Jis maišo muziką ir animuoti vakarėliuose. Gauna daug užsakymų, taigi tenka pačiam atsirinkti kada ir kur groti, kad nenukentėtų mokslai.

Edukacinės pamokos metu 4b, 5a, 5b, 7a, 8a klasių mokiniai turėjo progos susipažinti su klubine vakarėlių muzika – Techno ir Transo muzikos stiliais, pajausti šių stilių melodijas, ritmą, tempą, net dainos vokalą. Užsiimant šią širdžiai miela veikla – atsiskleidė keletas privalumų: kaip išmokti suderinti dainų ritmus ir atlikti tikslius perėjimus. Mikas turi savo gyvenimo tikslus, kuriuos žada pabaigęs mokslus siekti. Pilnai save jau gali išsilaikyti, nebeprašant tėvelių pagalbos.

Užsiėmimų metu mokiniai pabandę patys „paremiksuoti“ parinktas dainas, mokiniai suprato, kad būti didžėju yra daug daugiau nei tik paspausti grojimo mygtuką: reikia struktūruoti savo repertuarą, išmokti improvizuoti maišyti ir sužavėti publiką.

Nuoširdžiai ačiū Mikui, kad draugiškai ir nuoširdžiai mokiniams viską papasakojo, atsakė į visus užduotus klausimus. Mokiniai patobulino savo ugdymo karjeros kompetencijas, praplėtė savo akiratį dar vienoje srityje, įgijo muzikinių žinių, didesnę savivertę. Net pakvietė 7 klasės mergaites apsilankyti jo klube.

Muzikos mokytoja Loreta Palavenienė