2014-05-29 1212

Dramos būrelio „Nykštukas“ mažieji aktoriai mokyklos bendruomenę, lopšelių-darželių „Papartis“, „Taika“, „Aušra“, „Žvaigždutė“, „Rūta“ vaikučius, specialiojo ugdymo centro ugdytinius ir darbuotojus, mikrorajono vaikus, tėvelius, svečius pakvietė kartu keliauti į pasaką.

Visi skaitė pasaką “Raudonkepuraitė“, tačiau „Raudonkepuraitės“ – nauja nuotykių kupina pasaka. Smagu buvo pasakoje sutikti jau seniai pažįstamus veikėjus ir susipažinti su naujais herojais.

Po spektaklio specialiojo ugdymo centre direktorė Dainė Šilienė, logopedės Edita Matkevičienė ir Ieva Matkevičiūtė vaikus supažindino su logopedo profesija, papasakojo apie specialiojo ugdymo centro ugdytinius, veiklą, supažindino su mokykla, neįgaliųjų mokymosi specifika.

Dramos būrelio aktoriai nors dar labai maži, bet jau moka eksperimentuoti, improvizuoti, ieško naujų formų bei idėjų, moka bendradarbiauti, dirbti komandoje.  Juk labai dažnai būna, kad spektaklio metu suserga aktorius. Smagu būna, kai žiūrovas to nepastebi, nes mažieji aktoriai jau bando rasti geriausius sprendimus ir juos įgyvendinti.

Tariame nuoširdų ačiū šokio mokytojai Loretai Palavenienei ir muzikos mokytojai Nijolei Misevičienei, kurios padėjo parengti spektaklį.

Kad spektaklis paliko įspūdį žiūrovams bylojo  šypsenos veiduose, gausūs plojimai ir net plojimai atsistojus. Mažuosius aktorius sveikino grupės „Selevy“ šokėjos (vadovė Regina Liutkevičienė). Pasibaigus spektakliui dar ilgai tvyrojo džiaugsminga nuotaika.

Dramos būrelio „Nykštukas“ vadovė Danguolė Kviliūnienė