2014-05-19 1052

Gegužės 15-ąją dieną Lietuva mini Šeimos dieną. Alfonso Lipniūno progimnazijos 4 a klasės mokiniai ir jų tėveliai Šeimos dieną praleido dalyvaudami sporto šventėje „Sportuokime, draugaukime ir būkime kartu“

Mokiniai ir tėveliai puikiai supranta, kokią svarbią vietą sportas užima žmogaus gyvenime: tai sveikata, energija, gera nuotaika, grožis, bet, svarbiausia, bendravimo būdas. Visi sugužėjo į mokyklos sporto salę. Susirinkusius pasveikino mokytojos Vida Čipinienė, Vidutė Motiekaitienė ir Laima Bieliūnienė.. Jos pakvietė maloniai praleisti vakarą, pailsėti, pasportuoti, papokštauti, atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių. Nuotaikingai šeimas nuteikė mokinių šokis. Tėveliai ir vaikai smagiai atliko mankštą pagal Kapitono Flinto dainelę. Komandos susiskirstė į 2 grupes: mokiniai – „Čempionai“, tėveliai – „Favoritai“, komandos  išsirinko kapitonus. Sporto šventėje buvo gausu įvairių rungčių ir estafečių. „Gyvatėlę“  laimėjo mokiniai, rungtyje „Įvartis“ taiklesni ir greitesni buvo tėveliai. Kiek emocijų ir vikrumo reikalavo estafetės „Dvynukai“, „Salės riedulys“ ir kitos. Tėveliams teko prisiminti vaikystę. Salėje emocijos liejosi per kraštus, aidėjo juokas, garsūs šūksniai. Taip norėjosi įrodyti, kad esi pats greičiausias, pats stipriausias, pats vikriausias ir atkakliausias! Pirmąją vietą iškovojo mokinių komanda ,,Čempionai’’. Jie sušoko pergalės šokį pagal Bavarų muziką „Mes čia“. Komandos buvo apdovanotos diplomais, padėkomis, saldžiaisiais medaliais. Visi Šeimos šventės dalyviai išsiskirstė su šypsenomis veiduose, džiaugsmu spindinčiomis akimis, įraudusiais skruostais.

Šventė baigėsi, bet įspūdžiai išliko ilgam.

4 a klasės mokytoja Vida Čipinienė