2014-03-31 1281

Kasmet kovo mėnesį Alfonso Lipniūno mokykloje pražysta baltos gėlės. Tokio ankstyvo žydėjimo priežastis ypatinga – kasmet kovo mėnesį prisimename kunigą Alfonsą Lipniūną, kurio vardu progimnazija vadinama jau du dešimtmečius.

Šių metų kovo 28 – ąją apie kunigo veiklą bei įtaką kiekvienam iš mūsų kaip gerąją naujieną mokyklos bendruomenei skelbė net trys kartos: patys mažiausi pirmokėliai parodė kompoziciją „Aš noriu būti angelas“, paruoštą mokytojų Danguolės Kviliūnienės ir Loretos Palavenienės, aštuntokai priminė svarbiausias kunigo gyvenimo ir veiklos datas, nuveiktus darbus, kurie ir šiandien yra pavyzdys, kokiam ir kaip būti šioje žemėje. Kai būrys mokytojų pakilo į sceną skaityti kunigo pamokslų, šiltai ir jaukiai skambėjo kiekvienas žodis, kuris skriejo į sėdinčiųjų širdis, gaivino, glostė, jungė visus į viena.

Alfonso Lipniūno atminimo pagerbti atvykęs kunigas Rimantas Kaunietis džiaugėsi mokyklos bendruomene, taip nuoširdžiai besivadovaujančia tikėjimo tiesomis, o seimo narys Povilas Urbšys atkreipė dėmesį į nuoširdų tikrumą, kuris sklido iš širdies ir ėjo į širdį.

Renginys, skirtas Alfonsui Lipniūnui pagerbti, baigėsi Šv. Mišiomis, kurias laikė kunigas Rimantas Kaunietis. Grupė 8 a klasės mokinių su mokytoju Alminu Raišeliu Berčiūnuose, Svajonių parke, pasodino kunigo garbei ąžuoliuką.

Džiaugiamės, kad esame susitelkusi, dorą, meilę, atsakomybę puoselėjanti bendruomenė. Žinome, jog stiprūs esame, kai turime stiprybės pavyzdį, vieningi, kai turime vienybės Ugdytoją, dori, kai turime doros Mokytoją. Džiaugiamės, jog tuo Mokytoju mums yra kunigas Alfonsas Lipniūnas.

Mokytoja Gražina Trybienė