2014-03-17 1407

Vasario 13 dieną mokykloje vyko tradicinis I–IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 7 mokiniai, savo klasėse atrinkti kaip geriausi, originaliausi skaitovai.

Konkurse skambėjo Martyno Vainilaičio, Kosto Kubilinsko, Janinos Degutytės, Birutės Lenktytės poezija ir Marijos Gripės proza. Šis konkursas buvo skirtas Kristijonui Donelaičiui.

Mokinių skaitymą vertino sudaryta Meninio skaitymo konkurso vertinimo komisija: komisijos pirmininkė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rima Taurozienė, mokyklos direktorė Vilma Petrulevičienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ramunė Gimbutienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė Asta Lopato, bibliotekos vedėja Alma Ginotienė. Vertinimo komisijai buvo sunku atrinkti pačius geriausius, nes visi mokiniai stengėsi perteikti ne tik pasirinkto autoriaus mintis, bet ir savo nuotaiką bei jausmus.

Vadovaujantis Meninio skaitymo konkurso sąlygomis, vertinimo komisija atrinko tris geriausius skaitovus: 3a klasės mokinę Mantę Ežerskytę, kurią ruošė mokytoja Irena Mikalajūnienė; 4b klasės mokinę Enriką Zablockytę, ją ruošė mokytoja Vaida Kielienė; 1b klasės mokinę Emiliją Imbrasaitę, kurią ruošė mokytoja Danguolė Kviliūnienė. Šie mokiniai apdovanoti mokyklos padėkomis, prizais.

Komisija, susirinkusi pakartotinai dar kartą, perklausė po ligos sugrįžusį 4a klasės mokinį Donatą Sandą, kurį ruošė mokytoja Vida Čipinienė. Jis išrinktas geriausiu skaitovu ir atstovaus mokyklą mieste.

Visi dalyviai apdovanoti padėkomis bei saldžiais prizais.

Konkursą vedė 3a klasės mokiniai: Vigailė Mickevičiūtė ir Nojus Misonis.

Koncertavo 3a klasės mokiniai, fleita grojo 3b klasės mokinys Milanas Rinkevičius, kuriuos paruošė muzikos mokytoja Loreta Palavenienė.

Mokytoja Irena Mikalajūnienė