2020-08-25 921
Atgal į mokykla

*Šventinis renginys progimnazijos vidiniame kiemelyje(įėjimas – pro vartus į vidinį kiemelį iš stadiono pusės):
9.30 val. 1a klasės bendruomenei
10.10 val. 1b klasės bendruomenei
10.50 val. 5a klasės bendruomenei
11.30 val. 5b klasės bendruomenei
Pageidautume, kad mokinį į šventę atlydėtų tik vienas tėvelis.
Saugokime vieni kitus – ateikime su apsauginėmis veido kaukėmis!

*Susitikimas – pirmoji pamoka klasėje (įėjimas – pro pagrindinį įėjimą į progimnazijos pastatą):
9.30 val.
2a klasės mokinių bendruomenei – 12 kabinete
2b klasės mokinių bendruomenei – 26 kabinete
2c klasės mokinių bendruomenei – 13 kabinete
7a klasės mokinių bendruomenei – Skaitykloje
Į susitikimus klasėse kviečiame atvykti tik mokinius. Pageidautume, kad naujai į progimnaziją mokytis atvykstantį mokinį į pirmąjį susitikimą atlydėtų tik vienas tėvelis.
10.15 val.
3a klasės mokinių bendruomenei – 48 kabinete
3b klasės mokinių bendruomenei – 25 kabinete
4a klasės mokinių bendruomenei – 50 kabinete
4b klasės mokinių bendruomenei – 27 kabinete
10.30 val.
6a klasės mokinių bendruomenei – 33 kabinete
6b klasės mokinių bendruomenei – 56 kabinete
7b klasės mokinių bendruomenei – 53 kabinete
8a klasės mokinių bendruomenei – Skaitykloje
8b klasės mokinių bendruomenei – 54 kabinete

Nekantriai lauksime Jūsų!
Progimnazijos administracija
Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių
progimnazijoje Mokslo ir žinių dieną – rugsėjo 1-ąją

1. Atsisakoma masinio renginio, kuriame dalyvauja visi progimnazijos mokiniai.

2. Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) ar kuriems privaloma izoliacija izoliacijos laikotarpiu.

3. Renginio metu privalu laikytis 1 m atstumo tarp dalyvių atviroje erdvėje ir 2 m atstumo uždarose patalpose, o jei to neįmanoma užtikrinti – vyresniems nei 6 metų renginio dalyviams (mokiniams, mokytojams ir jų tėvams) dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemonės (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).

4. Renginys organizuojamas atskiromis klasėmis skirtingu metu, jame dalyvauja konkrečios klasės mokiniai, klasės vadovas ir - pagal poreikį - progimnazijos administracijos atstovas, vienas iš mokinių tėvų (1 klasių, 5 klasių, 2c klasės ir naujai atvykstančių į progimnaziją mokytis mokinių).

5. Vengiant 8 klasės mokinių kontakto su pirmosios klasės mokiniais, jie nebus palydėti į klases.

6. Pirmosios mokslo metų pamokos organizuojamos atviroje erdvėje, jei tai leidžia oro sąlygos. Esant nepalankioms oro sąlygoms, pvz., lietui, klasės dirba numatytuose kabinetuose, erdvėse. Pirmojoje pamokoje dalyvaujantys 1a, 1b, 5a, 5b, 2c klasių mokinių tėvai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Pirmosios mokslo metų pamokos metu klasių bendruomenės aptaria pasikeitusias taisykles progimnazijoje, asmens higienos, socialinio atstumo laikymosi svarbą.

Patyčių dėžutė