2014-02-24 1173

Užsiėmimo metu „T klasės“ seniūnė Danguolė Kviliūnienė visiems „T klasės“ mokiniams pristatė kompiuterinę „Class Dojo“ programą – kaupiamojo vertinimo ir gero elgesio skatinimo įrankį, kuris padeda gerinti mokinių elgesį ir greitai bei lengvai įvertinti mokinius. Įrankis taip pat fiksuoja ir generuoja duomenis leidžia mokytojui vienu paspaudimu nusiųsti juos mokinių tėvams. Programos „Class Dojo“ privalumai yra šie: mokytojai gali turėti lengvesnį būdą pozityvaus elgesio skatinimui, kuris vyksta čia ir dabar, o ne po kažkiek laiko, tam tikriems įvykiams praėjus.

Mokiniams įdomu ir naudinga tuo, kad kuo trumpesnis laikas nuo atlikto veiksmo ir apdovanojimo, tuo geresnis efektas skatinant gerą elgesį. Paskatinimas leidžia mokiniams pajausti tikslą dalyvauti pamokoje, didina motyvaciją. Mokiniams vaizdžiai matant savo elgesį, „Class Dojo“ padeda sukurti geresnę mokymosi atmosferą klasėje. „Class Dojo“ palengvina tėvų įsitraukimą į vaiko veiklą pamokose bei jo daromą pažangą, mokytojams suteikiant jiems informaciją realiu laiku.

Susipažinus su programa „Class Dojo“, toliau pamoką vedė UAB „Douglas“ pardavėja – konsultantė Laura Chmeliauskienė, 1 b klasės Urtės Chameliauskaitės mama. Laura papaskojo apie kosmetikos priemones, produktus, atliko norinčioms veido priežiūros procedūras. Pamokė makiažo pagrindų. Po užsiėmimo visos liko labai patenkintos ir gražesnės.

„T klasės“ mokinė Vaida Imbrasienė