2014-02-16 1423

Vasario 14 dieną progimnazijoje įvyko renginys, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jis prasidėjo salės puošimu, kur geranoriškai įsitraukė 3a klasės mamos (Sandra Zdanavičienė ir Diana Sargautienė).

Po svečių pasisakymų 3a klasės mokiniai pakvietė šventės dalyvius į kelionę, priminusią Lietuvos valstybės susikūrimą ir tokius skaudžius istorinius faktus kaip okupacija, spaudos draudimas, knygnešių odisėja.

Muzikos mokytojos Loretos Palavenienės paruošti 3-4 klasių mokiniai dainomis ir šokiais skelbė Lietuvos valstybės suklestėjimą. Renginio kulminacija - mokytojų ir mokinių sudainuota mokyklos daina. Prie šventės organizavimo, mokinių vertybių puoselėjimo, kuri kasmet mums primena praeitį ir įkvėpia kurti ateitį, prisidėjo pradinių klasių mokytojos: Irena Mikalajūnienė, Laima Norvaišaitė, Vida Čipinienė, Vaida Kielienė.

Šventė visiems paliko daug malonių įspūdžių ir įkvėpė idėjų ne tik naujiems darbams, bet ir Dievo meilei – būti visuomet laimingu. „Lai gyvuoja Lietuva – laisva ir nepriklausoma“.

3a klasės mokytoja Irena Mikalajūnienė