2014-01-20 1096

Sausio 17 d. 15 6a ir 6 b kl. mergaičių dalyvavo profesinio orientavimo renginyje – išvykoje į Panevėžio studiją “Grožio mozaika”. Čia veikia modelių, sportinių, šiuolaikinių šokių grupės. Modelio įvaizdžiui sukurti vyksta stiliaus, makiažo, foto modeliavimo, aktorinio meistriškumo ir judesio užsiėmimai. Visi šie užsiėmimai padeda atskleisti vidinį ir išorinį jaunų žmonių grožį, nugalėti vidinius ir išorinius kompleksus, atrasti savo stilių, geriau pažinti save. Savo žinias studiją lankantiems mokiniams perteikia didelę patirtį turintys dėstytojai, aktoriai, fotografai, stilistai. Mokiniai plečia savo akiratį, ugdo įvairius gebėjimus. O mėgstamas užsiėmimas gali padėti ateityje rasti mėgstamą darbą. Merginos (ir vaikinai) gali išbandyti modelio karjerą, vėliau gal pasirinkti drabužių dizainerio, siuvėjo, kirpėjo, fotografo ir t.t. profesijas.

Studijos vadovė Laimutė Marija Jancevičienė maloniai sutiko mus studijoje, kurią puošia daug gražių nuotraukų, laimėtų prizų ir padėkų raštų, išsamiai papasakojo, ką veikia studijos auklėtiniai, ko jie mokosi, kokiuose konkursuose, festivaliuose dalyvauja ir kt. Ji papasakojo, kad kiekviena mergaitė turi rūpintis savo išvaizda, sveikata, turi mokėti stilingai rengtis ir žinoti dar daugiau įvairių dalykų, kad jaustųsi užtikrintai, pasitikėtų savimi, galiausiai galėtų susirasti tinkamą darbą. Vadovė parodė keletą fizinių pratimų, kuriuos atlikti pavyko, deja, ne visoms.

Išvyka šeštokėms patiko, nes jos sužinojo nemažai įdomių dalykų.

Karjeros koordinatorė,
mokytoja Dainora Raudienė