Finansinio raštingumo projekto „Mano bendruomenė“ integruota diena „Keksiukų kepyklėlėje“

Jūs esate čia: Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Naujienos Veiklos 2019-2020 m.m. Finansinio raštingumo projekto „Mano bendruomenė“ integruota diena „Keksiukų kepyklėlėje“
2019-12-12 190

Integruotą finansinio raštingumo dieną 3b klasės mokiniai tapo įmonės „Keksiukų kepyklėlė“ darbuotojais, o mokytoja Danguolė Kviliūnienė šios įmonės vadove. Įmonės darbuotojai susipažino su sąvokomis „bendruomenė, pilietiškumas, ekonomika, ryšiai, profesiniai įgūdžiai, norai ir poreikiai, defektas, naujovė, gamyba, kokybė , prekės, paslaugos, gamyba ir kt.“. Visi puikiai suprato, kaip bendruomenėje veikia įmonė. Norėdami gauti užmokestį už darbą, visi turėjo kiekvieną keksiuką pagaminti kuo geresnį. Suprato, kad jeigu kepėjas iškeps prastų keksiukų, jų niekas nepirks. Komandos varžėsi, kuri pagamins daugiau keksiukų, mąstė, kaip sukurti naujų rūšių keksiukų, kuriais galėtų prekiauti kepėjas. Pastebėjus defektą, įmonės vadovė Danguolė, už juos nesumokėjo atlyginimo. Kalbėjome daug apie darbo našumą.

Smagiausia buvo technologijų kabinete kepti tikrus keksiukus. Dėkojame 3b klasės tėveliams už produktus. Keksiukus kepti mokė įmonės „Keksiukų kepyklėlė“ direktorė, technologijų mokytoja Dalia Sinkevičienė. Visi labai stengėsi ir gerai padirbėjo, kiekvienam rūpėjo gerai padaryti darbą, o tai svarbus darbo įgūdis. Keksiukai buvo skanūs, po vieną keksiuką įmonės darbuotojai turėjo galimybę parnešti ir pavaišinti savo šeimos narius.

Įmonės darbuotojai, 3b klasės mokiniai, sukūrė naujų skonių ir naujos išvaizdos keksiukų. Kiekvienas darbuotojas už atliktą darbą gavo JA žaidybinių pinigų ir Žinių ekų.

Įmonės „Keksiukų kepyklėlė“ vadovė, mokytoja Danguolė Kviliūnienė,
įmonės „Keksiukų kepyklėlė“ direktorė, mokytoja Dalia Sinkevičienė,
įmonės „Keksiukų kepyklėlė“ darbuotoja, mokinė Aidė Markauskaitė

Patyčių dėžutė

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės