2013-12-19 1672

2013-11-27 (trečiadienį) progimnazijoje vyko prevencinė diena „Galiu gyventi kitaip“. Šioje dienoje dalyvavo 1–8 klasių mokiniai, klasių vadovės. Per pirmą pamoką mokiniai su klasių vadovėmis kūrė plakatus „Galiu gyventi kitaip“. Mokiniai parodė savo kūrybingumą, žinias apie sveiką gyvenseną, žalingų įpročių pasėkmes jaunam organizmui. 2013-11-28 – 2013-12-05 plakatai buvo eksponuojami progimnazijos erdvėse.

5b klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoja Dalia Sinkevičiene bei klasės vadove Skaidre Zavadskiene visą dieną bendravo, klausėsi paskaitos bei gamino sveikuolių patiekalus su žolininke Dale Petraitiene. 10.35 val. (po trijų pamokų) vyko sveikų patiekalų degustavimas progimnazijos valgykloje.

Per antrą pamoką 1–4 klasių mokiniai aktų salėje susitiko su nepilnamečių reikalų inspektore Aušra Miliškevičiene, mokiniai klausėsi policijos bičiulio Amsio patarimų. Vėliau pats Amsis atėjo į susitikimą su mokiniais. Po paskaitos aktų salėje visi 1–4 klasių mokiniai ėjo į lauką, kur galėjo apžiūrėti šuniuko Amsio prevencinį automobilį, bei policijos automobilį. Mokiniams liko didelis įspūdis. 8 klasių mergaitės bendravo su Panevėžio vyskupijos Carito socialine darbuotoja Jolita Zaborskiene apie prekyba žmonėmis. Prokurorė Kristina Ulienė supažindino 8 klasių berniukus apie nepilnamečių teises, pareigas bei atsakomybe. 5 a klasės mokiniai klausė visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Ramutės Railienės paskaitos „Sveika gyvensena“. 6a klasės mokiniai ruošėsi respublikiniam konkursui „Saugiausia klasė 2014“. 6b klasės mokiniai išklausė technologijų mokytojo Almino Raišelio paskaitos „Žiemos pavojai, pirotechnikos gaminiai“. 7a klasės mokiniams paskaitą skaitė biologijos mokytoja Janina Morkevičienė, 7b klasės mokiniams – biologijos mokytoja Birutė Bugienė.

Per trečią pamokų į susitikimą su 1–4 klasių mokiniais atvyko kinologė Lina Gabartienė su šunimi, kurio vardas Bohema. Bohemai buvo nedrąsu, bet vaikams labai smagu. Kinologė papasakojo, kaip dresuojami šunys, parodė ką moka Bohema, mokiniai galėjo pasimokyti dresūros. 5a klasės mokiniams psichologinę paskaitą skaitė lietuvių kalbos mokytoja Gražina Trybienė „Tu man ne priešas“. 6 klasių mokiniai vyko į Gaisrinę, čia mokiniai buvo supažindinti su ugniagesio profesija, parodyta ugniagesių technika. 7 klasių mokiniai klausė VŠĮ Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo darbuotojo Donato Šniutės paskaitos apie donorystę. 8 klasių berniukams vyko draugiškos sporto varžybos.

Per ketvirtą pamoką 1–4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis diskutavo tema „Kas sveika ir kas žalinga“. 5 a klasės mokiniai su klasės vadove žiūrėjo filmukus apie patyčias. 7 klasių mergaitės susitiko su kosmetologe Ieva Žiūkaite – Damaševiečiene, kosmetologė pravedė mini grožio pamokėlę, visos mergaitės buvo labai laimingos. 7 klasių berniukai dalyvavo draugiškose sporto varžybose. 8 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Sveika gyvensena“. Sprendė testus, kryžiažodžius, atsakinėjo į klausimus, laikas neprailgo, pasitikrino mokiniai žinias.

Per penktą pamoką mokiniai ir mokytojai dalyvavo susitikime su Panevėžio vyskupu Lionginu Virbalu. Susitikimas buvo labai šiltas ir paliko visų širdyse gerus įspūdžius.

Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė
Patyčių dėžutė

Tvarkaraščiai

Pamokų laikas

1. 8.00    –   8.45
2. 8.55    –   9.40
3. 9.50    –   10.35
4. 10.55  –   11.40
5. 12.00  –   12.45
6. 12.55  –   13.40
7. 13.50  –   14.35

Virtuali kelionė

Mokytojų svetainės