2013-12-18 1104

Lapkričio 16-osios popietę Alfonso Lipniūno progimnazijos patys šauniausieji, aktyviausieji T-klasės mokiniai, lydimi klasės seniūnės Danguolės Kviliūnienės, buvo pakviesti į Vilnių, į TV3 televizijos laidos „Romeo ir Džiuljeta“ filmavimą. Tą vakarą vyko TV3 projekto „Romeo ir Džiuljeta“ pusfinalis, likę 8 dalyviai kovėsi dėl galimybės patekti į finalą ir laimėti pagrindinius vaidmenis roko operoje „Romeo ir Džiuljeta“.

Apžvalginėje ekskursijoje galėjome pamatyti tai, kas vyksta už kadro, kokie operatorių, režisierių ir laidos vedėjų darbo niuansai. Prasidėjus laidos filmavimui, stebėjome, kaip filmuojama tiesioginės transliacijos laida, kas vyksta per laidos pertraukas, kaip elgiasi teisėjai. Pamatėme laidos vedėjus, pačius dalyvius, režisierius, operatorius, filmavimo patalpas. Sužinojome visas paslaptis, kas lieka neparodyta ir nepasakyta per televiziją. Tiek filmavimo, tiek pertraukų metu ir žiūrovai, ir dalyviai buvo puikios nuotaikos, šmaikštavo ir linksmino vieni kitus.

Taip pat turėjome galimybę nusifotografuoti su įžymiais žmonėmis!

Pasibaigus filmavimui, visi puikiai nusiteikę vykome atgal namo. Ši išvyka ir laidos filmavimas paliko nuostabius įspūdžius, daug nepamirštamų prisiminimų.

Labai džiaugiamės ir už fantastišką kelionę dėkojame Panevėžio politikių klubo „Veiklios moterys" prezidentei, Kurčiųjų mokyklos direktorei, kunigo Alfonso Lipniūno giminaitei Danutei Kriščiūnienei.

T-klasės mokinė Vaida Kielienė