2013-10-10 864

Šiltą šeštadienio dieną 4a klasės mokiniai ir jų tėveliai susirinko į savo „Svajonių parką“. Visi skubėjo prie medelių, džiaugėsi ir matavo kiek jie paaugę. Mokiniai žino kokius darbus reikia atlikti, tad nieko nelaukdami , pilni entuziazmo, ėmė ravėti , tvarkyti , perkalti kuoliukus, atnaujinti įrašus. Klegėjo mokinių balsai, kiekviena šeima stengėsi prisiminti ir grįžti į pradžią, kur pirmoje klasėje, mažieji pirmą kartą sodino savo medelį. Mokėsi suprasti, kad jie gyvena ne vieni, kad reikia būti žmogumi- daryti gerus darbus. Suvokti, kad gamta – mūsų antrieji namai, kuriuose kiekvienas ras užuovėją.

Po kelių valandų visi pasidžiaugė savo darbo rezultatais. Medžiai, kuriuos pasodino, primena apie gamtos ir aplinkos išsaugojimą bei simbolizuoja bendradarbiavimą klasės vaikų, tėvų.

Tėvelių sukurtas laužas kvietė visus prie bendro stalo, vaišintis keptomis dešrelėmis, gerti karštą arbatą. Šventėme klasės mokinio Nojaus Tarulio 10 metų gimtadienį. Jam ši diena išliks prisiminimuose ilgai, juk kiekvieno dėmesys buvo skirtas jam.

Šeštadienio dieną visų veiduose švytėjo šypsena, nes vaikai gyrėsi ir didžiavosi savo medeliais, kurie, auga ir žaliuoja .

Aš tikiu, kad tokios akcijos padės vaikams suprasti miško svarbą. Juk pasodintam medeliui reikia daug laiko, kad jis išaugtų dideliu medžiu. Kaip ir vaikui reikia daug dėmesio ir pastangų. Kad užaugtų geru žmogumi.

Mokytoja Vida Čipinienė