2013-09-20 922

Rugsėjo 18 d. Laisvės aikštėje vyko lopšelio-darželio „Puriena“ organizuojamas kūrybinių darbų pleneras po atviru dangumi „Gamtos spalvos". 22 plenero dalyviai kūrė vieną jubiliejinį kilimą, sudarytą iš margiausių juostų. Floristinę juostą panevėžiečiams, miesto svečiams padovanojo mūsų mokyklos 1a ir 4b klasių mokinukai, vadovaujami mokytojų Elenos Oldenburg ir Vaidos Kielienės. Vaikai turėjo galimybę išbandyti ir atskleisti savo kūrybines galias, buvo patenkinti jų saviraiškos , kūrybos poreikiai. Skirtingų klasių mokiniai gebėjo susitarti, bendrauti ir bendradarbiauti. Aktyviai į kūrybinį procesą įsitraukė ir abiejų klasių tėveliai. Džiugu, kad pasiekėme tikslą - sukūrėme floristinį kilimą, o gera nuotaika , kūrybinis procesas ir bendras darbas neliko nepastebėtas.

Visiems plenero dalyviams Panevėžio miesto Meras V.Satkevičius įteikė Padėkos raštus ir simbolines Savivaldybės dovanėles. Mūsų klasių kurta floristinė kompozicija nugalėjo nominacijoje „Nuostabiausia juosta“, kurią įsteigė Juozo Miltinio dramos teatras. Vaikai džiaugėsi, gavę dovanų kvietimus į visų laikų linksmiausią spektaklį „Pifo nuotykiai“.

Nuoširdus AČIŪ visiems mokiniams, jų tėveliams už gausią rudens gėrybių kraitę, bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mokytojos Vaida Kielienė ,
Elena Oldenburg