2019-02-28 57

Vasario 27 d. mūsų progimnazijoje vyko tradicinis Mokinių tarybos inicijuojamas Eruditų konkursas 6-ųjų klasių mokiniams, kurie mokosi gerai ir labai gerai (pagal I pusmečio rezultatus). Konkursas buvo skiriamas garbingai mūsų valstybės šventei – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Konkurse dalyvavo penki 6a kl. mokiniai, penki 6b kl. mokiniai ir svečiai – penki šeštokai iš Kazimiero Paltaroko gimnazijos. Svečius atlydėjo mokytoja Vida.

Šeštokai turėjo įveikti 5 turus po 10 klausimų („TAIP ar NE“, „Trys atsakymų variantai“, „Pagalvokit- atsakykit“, „Sukit sukit galveles“, „Kas tai?“) ir finalą. Du turus įveikė visi dalyviai, o paskui dalyvių vis mažėjo (pagal surinktų taškų skaičių). Galiausiai finalą pasiekė trys šaunios šeštokės – Goda (6a), Emilija (6b) ir Andrėja (K. Paltaroko gimnazijos 6a). Finaliniame ture mergaitės rinkosi klausimus, galėjo atsakyti į varžovų klausimą, jei šis nežinojo atsakymo. Vyko tikrai įnirtinga, tačiau linksma ir įdomi protų kova. III vietą laimėjo 6 b kl. mokinė EMILIJA IMBRASAITĖ, II vieta atiteko 6a kl. mokinei GODAI MIKALAUSKAITEI, o konkurso nugalėtoja tapo viešnia iš K. Paltaroko gimnazijos – 6a kl. mokinė ANDRĖJA ŽILYTĖ!

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o konkurso laimėtojai – dar ir dovanėlėmis.

Mūsų mokiniai buvo labai patenkinti, kad turėjo galimybę pasivaržyti su bendraamžiais iš mūsų partnerių gimnazijos. Viliamės, kad tokių susitikimų dar bus.

Mokytoja Dainora Raudienė