Spektaklis „Pajusk Kalėdų dvasią“ draugams ir bičiuliams

Paskelbta: 2018-12-20
Gražiausių metų švenčių proga progimnazijos teatras „Elfai“ Žiūrovams padovanojo spektaklį „Pajusk Kalėdų dvasią“

Visiems mums šventos Kalėdos ir metų pabaiga yra ypatingas metas. Puošiamės, tampame dosnesni, atidesni ir geresni. Spindintys miestų, žmonių, vitrinų, kalėdinių dekoracijų „veidai“ praskaidrina tamsius vakarus ir priverčia pagalvoti apie nuveiktus darbus, įgyvendintus planus ir svajones. Advento laikotarpiu visi stengiasi savo gyvenimą papildyti prasminga veikla, suskumba ištaisyti klaidas arba įgyvendinti nepabaigtus darbus. Kiekvieni metai – tai galimybė pradėti daryti daugiau, kitaip, siekti naujų tikslų. Progimnazijos teatro „Elfai“ bendruomenė taip pat atsinaujina pristatydama naują spektaklį „Pajusk Kalėdų dvasią“.

Gruodžio 18 ir 19 dienomis aktoriai pakvietė žiūrovus kartu leistis į Kalėdinę nuotykių ir stebuklų kelionę. Tačiau tam, kad kelionė pavyktų, neužteko tik žiūrėti spektaklį. Žiūrovai buvo pakviesti kartu įveikti iškilusius sunkumus, susitikti su šviesos ir tamsos galiomis, gėrio ir blogio pasauliu... Reikėjo sugebėti pamatyti tai, kas neregima...Reikėjo išmokti pažvelgti į savo vidų... Adventas yra labai geras metas išnaudoti tamsą paslapties ir gerumo stebuklui.

Spektaklio kūrybinis procesas buvo komandinis visos teatro grupės darbas. Spektaklį kūrė kalėdinio spektaklio globėja VILMA PETRULEVIČIENĖ, režisierė DANGUOLĖ KVILIŪNIENĖ, muzikos vadovė NIJOLĖ MISEVIČIENĖ, šokio, muzikinių scenų vadovė LORETA PALAVENIENĖ, dekoracijų autoriai VITALIJA BALČIŪNIENĖ, ALMINAS RAIŠELIS, VILMA PETRULEVIČIENĖ, operatorius AURIMAS MAKUTĖNAS. Filmo „Pajusk Kalėdų dvasią“ kūrėjai AURIMAS MAKUTĖNAS ir STEPONAS ALELIŪNAS. Fotografai LAIMA NORVAIŠAIĖ ir AURIMAS MAKUTĖNAS. Spektaklyje vaidino EMILIJA IMBRASAITĖ, AUGUSTĖ TARULYTĖ, RUGILĖ KVIETKAUSKAITĖ, DAINORA RAUDIENĖ, VAIDA IMBRASIENĖ, VAIDA KIELIENĖ, VILTENĖ VAITKEVIČIŪTĖ, DANGUOLĖ KVILIŪNIENĖ , ALMINAS RAIŠELIS, VILMA PETRULEVIČIENĖ, LIGITA URBELIENĖ, FAUSTAS IMBRASAS, ROKAS KARALIUS, NIJOLĖ MISEVIČIENĖ, SMILTĖ SKRICKAITĖ, ARMANTĖ KYLIOKAITĖ, GINTARĖ RUBINAITĖ, MARIJUS BUDREIKA, LASKOVAS KAROLIS, GRAŽINA BERNOTAITĖ, ANCIŪNAITĖ AUSTĖJA, ANSKINAITĖ IEVA, GRAŽYTĖ EMA, JARECKAS TITAS, RIŠKA MARIUS NOJUS, SANDAITĖ BENITA, SIREVIČIUS GUSTAS, SVETENKO EMILĖ, TAMOŠIŪNAITĖ EIRA, ZALECKYTĖ VIKTORIJA, VESTA BAJORIŪNAITĖ, AUŠRINĖ PEČIULYTĖ, KAMILĖ RAILAITĖ, AUGUSTĖ GAURYTĖ, RUSNĖ VAITKEVIČIŪTĖ, AKVILĖ AŠAKAITĖ, RAMŪNĖ TAMOŠIŪNĖ, VAIVA SVETENKO, GABRIELĖ RIŠKIENĖ, KAMILĖ GVERGŽDYTĖ, DOVILĖ MIKĖNAITĖ, VIGAILĖ MICKEVIČIŪTĖ, GUSTĖ ŽILINSKAITĖ, KAMILĖ RAILAITĖ, MIJA KRASUCKYTĖ, DOMILĖ ADAMONYTĖ.

Džiaugiamės, kad kiekvienais metais į progimnazijos teatro „Elfai“ spektaklius žiūrovų susirenka vis daugiau ir gausiau. Dėkojame už audringus aplodismentus, plačias šypsenas, puikią nuotaiką, gražius žodžius, gėlių žiedus, skanius pyragus ir vaišes. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie spektaklio įdėjų įgyvendinimo. Tikimės, kad pavyko paliesti žiūrovų širdis ir sielas.

Atidarykim plačiai visas duris, tegul artėjančios Kalėdos stebuklu pripildys Jūsų širdis! Pas mus jau vaikšto Kalėdų dvasia! Teaplanko ji ir Jus!

Progimnazijos teatro studijos „Elfai“ vadovė Danguolė Kviliūnienė