Paskelbta: 2018-10-08

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Tą dieną mūsų progimnazijos Mokinių tarybos nariai, padedant 5-8 klasių bendruomenėms, labai stengėsi pradžiuginti savo mokytojus. Visų kabinetų duris papuošė širdelės formos sveikinimai. Iš ryto raudonu kilimu į darbą einančius mokytojus pasitiko smagi muzika, mokinių gausūs plojimai. Mokinių tarybos nariai dovanojo mokytojams širdelės formos balionus ir rožes. Kiekvienas mokytojas buvo fotografuojamas.

Progimnazijoje ryte buvo aukojamos šv. Mišios už mokytojus bei visą progimnazijos bendruomenę. O aktų salėje mokytojams buvo surengta šventinė valandėlė „Iš širdies į širdį“, kurios metu mokytojų laukė daug įvairių staigmenų: nepaprastai nuoširdus pirmokų pasveikinimas, vyresnių klasių mokinių dainos, šokis ir eilės, filmukas „Mokiniai apie savo mokytojus“, mokinių iškepti širdelės formos meduoliai, nuotraukų filmukas „Mūsų mokytojų šypsenos“, nominacijos mokytojams, kurias siūlė visų 5-8 klasių bendruomenės.

Ypač smagu buvo šią dieną matyti progimnazijoje buvusius mokinius, kurie atskubėjo pasveikinti savo buvusių mokytojų su gražia švente.

Dėkojame muzikos mokytojai Loretai Palavenienei, pradinių klasių mokytojai Nijolei Misevičienei, technologijų mokytojai Daliai Sinkevičienei, dailės mokytojai Vitalijai Balčiūnienei nuoširdžią pagalbą, organizuojant Mokytojų dienos šventę.

Mokinių tarybos pirmininkė 7b kl. mokinė Skaistė Velykytė
Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė
Vokiečių k. mokytoja Dainora Raudienė

MOKYTOJO DIENA – diena, kai mokytojai gali pasidžiaugti jiems rodomu išskirtiniu dėmesiu. Ne tik gėlės žiedu mokiniai gali juos pasveikinti su profesine švente ir padėkoti už suteiktas žinias, šilumą, rūpestį. Kad ta šviesa ir šiluma išliktų kuo ilgiau, progimnazijos bibliotekos darbuotojos Daiva ir Dainora suteikė galimybę progimnazijos mokiniams surašyti savo mokytojams pačius šilčiausius žodžius, padėkoti jiems už nuoširdų ir gerą darbą netradiciškai. Ant saulės „spindulėlių-rankyčių“ mokiniai surašė pačius gražiausius, nuoširdžiausius padėkos žodžius, skirtus mokytojams

Tai nuo tavęs čia taip šviesu,

Nuo žodžio šitaip pasakyto.

Nuo pagalvojimo balsu:

Turbūt ne dėl savęs esu –

Esu turbūt dėl ko nors kito.

(Just. Marcinkevičius)

Sveikiname muzikos mokytoja Loretą Palavenienę su gražiu apdovanojimų