Rugsejo 1 3

Baigėsi pimoji 1-5 klasių mokinių vasaros poilsio dienos stovykla „Smagu kartu“

Birželio 17 d. baigėsi pirmą kartą mūsų progimnazijoje organizuota 1-5 klasių mokinių vasaros poilsio dienos stovykla „Smagu kartu“ (I grupė – birželio 6-10 d., II grupė – birželio 13-17d.).

Pirmą savaitę stovykloje smagiai laiką leido 21 mokinys,  antrą savaitę poilsiavo 20 mokinių. Stovyklos vadovė buvo mokytoja Dainora Raudienė, o įvairias veiklas organizuoti geranoriškai padėjo socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė, mokytojai Alminas Raišelis, Janina Morkevičienė, Vaida Kielienė, Aldona Šarkanienė, visuomenės sveikatos specialistė Lolitas Puškorienė.

Skaityti daugiau: Baigėsi pimoji 1-5 klasių mokinių vasaros poilsio dienos stovykla „Smagu kartu“

Mokslo metų pabaigimo šventė

Net nepajutome, kaip greitai prabėgo mokslo metai ir skardus varpelis 2016-06-03 sukvietė visus 5-8 klasių mokinius, jų tėvelius ir mokytojus į mokslo metų pabaigimo šventę. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė pasidžiaugė mokinių pasiekimais, patiems geriausiesiems įteikė padėkas už puikų mokymąsi ir padėkos laiškus jų tėveliams.

Didžiausią jaudulį išgyveno ir daugiausiai visų dėmesio šventėje sulaukė aštuntokai, kuriems šie mokslo metai progimnazijoje jau paskutiniai. Apie kelius, kryžkeles ir žmones pamąstyti juos kvietė septintokai. Gražiausius linkėjimus aštuntokams skyrė  tėveliai, pirmosios mokytojos, mažiausieji progimnazijos bendruomenės nariai – pirmokėliai. Direktorė Vilma Petrulevičienė 24–iems 8a klasės mokiniams ir 17–ai 8b klasės mokinių iškilmingai įteikė  Pagrindinio ugdymo programos      I dalies baigimo pažymėjimus. Patys aštuntokai dainavo ir poezijos posmus skyrė mokytojams.

Šventės pabaigoje visi sudainavo progimnazijos dainą, o septintokai išlydėjo linkėjimu:

Eikite tik Širdies keliu,
Keliaukite ir suraskite savo Laisvę!

View the embedded image gallery online at:
http://www.alipniunomokykla.lt/j25/index.php#sigFreeIdbc30f25b8b

 

 Šventės organizatoriai

Viktorina prieš rūkymą „Jeigu nori būti stilingas – rūkymas nebemadingas“

Gegužės 31 d. pasaulis 27-ąjį kartą minėjo Pasaulinę dieną be tabako, kurios šių metų akcentas – nauji vaizdiniai ir tekstiniai įspėjimai ant tabako ir susijusių gaminių pakuočių. Lietuvoje nuo 2016 metų gegužės 20 dienos ant tabako ir susijusių gaminių pakuočių atsirado ne tik nauji tekstiniai ir vaizdiniai įspėjimai, bet ir nuoroda į interneto svetainę, skirtą padėti norintiems mesti rūkyti. Taigi, net keletą metų iš eilės Lietuvoje rengiama akcija Pasaulinei dienai be tabako paminėti “Gėlė vietoj cigaretės!” pristatė naujai subrandintą vaisių ir šiemet virsta į akciją “Obuolys vietoj cigaretės!”. 2016 birželio 2 d. 7a klasės mokiniams socialinė pedagoge Vaida Imbrasienė ir biologijos mokytoja Janina Morkevičienė organizavo viktoriną „Jeigu nori būti stilingas – rūkymas nebemadingas“. Mokiniai buvo suskirsyti į penkias komandas. Kiekviena komanda susigalvojo savo pavadinimą. Viktorinos dalyviai atsakinėjo į įvairius klausimus apie rūkymo žalą, pasėkmes, paplitimą, atliko kūrybines užduotis. Visiems mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Viktorinos metu mokiniai įgavo žinių apie rūkymo žalą, atlkidami užduotis kartu patyrė bendravimo džiaugsmą.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.alipniunomokykla.lt/j25/index.php#sigFreeIdc0586f7ad6

Socialinė pedagogė Vaida Imbrasienė

Mažiausieji palydėti vasaros atostogų

Kai už lango taip skaisčiai šviečia saulė, sunku susikaupti pamokose. Todėl gegužės 31 d. buvo ypač laukiama.  1 – 5 klasių mokiniams pasibaigė mokslo metai. Visi šių klasių mokiniai buvo pakviesti į aktų salę iškilmingam mokslo metų pabaigimui. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė pasveikino mokslo pirmūnus. Jiems įteikė padėkas, o šių mokinių tėveliams - padėkos laiškus.

Didžiausias dėmesys skirtas ketvirtokams, nes jie atsisveikino su savo mokytojomis, turėjo paskutinę pamoką klasėse. Ketvirtokai atsisveikindami su pradine dainavo ir šoko valsą. Kartu su jais džiaugėsi ir penktokai bei šokių grupės WAU mažosios šokėjos. Šventėje dalyvavo ir ketvirtokų tėveliai bei mokytojai. Progimnazijos direktorė Vilma Petrulevičienė ketvirtokams įteikė Pradinio išsilavinimo pažymėjimus.

Atsisveikindami ketvirtų klasių  mokiniai ir jų tėveliai surengė edukacines išvykas.  4a klasės bendruomenė vyko į Tervetės pramogų parką, o 4b – į  Liaudies buities muziejų Rumšiškėse. Visi ketvirtokai smagiai praleido laisvalaikį, bendravo kitoje aplinkoje.  Manau, kad išvyka ir šventė mokykloje išliks ilgai atmintyje.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.alipniunomokykla.lt/j25/index.php#sigFreeId2581797889

4a klasės mokytoja Vidutė Želvienė