Saviugdos klubo narių užsiėmimas „Auklėjimas taps apsauga, jeigu kartu su Vaiku gyvensime Šviesoje“

Saviugdos klubas

Rugsėjo 29 d., 19.00 val. progimnazijos konferencijų salėje vyks Saviugdos klubo narių užsiėmimas „Auklėjimas taps apsauga, jeigu kartu su Vaiku gyvensime Šviesoje ir Šviesos darbais (iš humanistinės pedagogikos)“, kurį ves Panevėžio Kristaus karaliaus katedros vikaras,  Kazimiero Paltaroko gimnazijos kapelionas kun. Tomas Paliukėnas.

 Susitikimo metu   diskutuosime,  spręsime aktualias problemas, didinsime savo sąmoningumą, sieksime darnesnių santykių su savo vaikais, dvasiškai tobulėsime, semsimės  vieni iš kitų patirties.

 Kviečiame dalyvauti  Saviugdos klubo narius  ir prisijungti naujus tėvelius, pedagogus bei kitus progimnazijos, Panevėžio Klaipėdos ir Kniaudiškių mikrorajonų vietos bendruomenių narius.

Dovana progimnazijai

 Rugsėjo 22 d. 1-4 klasių mokiniai, klasių mokytojos vykdė akciją „Dovana progimnazijai“. Minint mūsų mokyklos 35 gimtadienį progimnazijos kiemas pasipuošė margaspalviais gėlių žiedais, kuriuos mokiniai piešė su kreidutėmis. Mokiniai kartu su mokytojos padovanojo puikią dovaną progimnazijai, smagiai praleido laiką kartu, išpuošė mokyklos kiemą gėlėmis. Ačiū visiems už šaunią dovaną!!!

Skaityti daugiau: Dovana progimnazijai

Diena be automobilio

 Kiekvieną rugsėjį 16-22 d. visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Judrioji savaitė, kurios tikslas – raginti žmones daugiau judėti, sveikiau gyventi ir sportuoti. Neliko abejinga ir mūsų Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė. 2016-09-20 vykdydami Sveikatinimo projektą „Sveiki vaikai-sveika šeima-sveika Lietuva“, organizavome 8a klasės mokinių žygį „Panevėžio miesto dviračių takais“. Žygis mokiniams patiko, nes jie susipažino su dviračių takais Panevėžio mieste, prisiminė Panevėžio miesto istoriją. Pieš žygį nusibraižėme maršrutą, kuriame pažymėjome 12 stotelių, kurias nutarėme aplankyti. Sužinojome daug naujo apie savo miestą, praleidome laiką gryname ore, patyrėme bendravimo džiaugsmą. 2016-09-22 buvo organizuota akcija – rytmetys „Diena be automobilio 2016“. Progimnazijos fojė paruošėme laikiną sankryžą su 2 kryptimis: vieną raudoną, kitą žalią. Rytmečio tikslas buvo atkreipti dėmesį ką mokiniai žino apie dieną be automobilio, ant pėdučių buvo pateikta informacija. Mokiniams buvo dalinami skirtukai, (pagaminome apie 100 žalių ir 20 raudonų) atvykusių buvo klausiama, kaip jie atvyko į mokyklą pėstute, dviračiais, viešuoju transportu ar tėveliai atvežė automobiliais. Ir mažus ir didelius pasitiko ir geros dienos linkėjo šuniukas Amsis ir pareigūnas Darius. Nuaidėjus skambučiui šuniukas Amsis ir bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis vedė pirmų klasių mokiniams „Saugaus eismo pamokėles“. Mokiniai džiaugėsi rytmečiu, gavo naudingos informacijos.

Skaityti daugiau: Diena be automobilio